Forum Uber MuOnline

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-05-08 01:49:50

thefatum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 2
Punktów :   

Problem z launcherem

Witam, mój kolega ma problem z launcherem, problem jest taki, że po uruchomieniu pare sekund się ładuje, a później nic się nie dzieje, nie ma procesu. Bawiłem się u niego przez ekran zdalny, kombinowałem ruszyć to na wszystkie sposoby, antywirus, firewall wyłączone, java 1.6, .net framework zainstalowane, no nie wiem, co może być przyczyną.
Tu mam pytanie do administratora, mianowicie, czy jest jakiś sposób na ominięcie tego launchera? Uruchomienie MU z poziomu konsoli, no nie wiem, nie mam pojęcia jak to jest w przypadku tej gry: ).
Dodam tylko, że kolega ma Windows 7, sprzętu chyba opisywać nie ma sensu, sterowniki i wszystko inne jest.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2012-05-08 08:41:28

Marysza

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-03
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Problem z launcherem

Odwiedź dział Informacje i poradniki, tam znajdziesz informacje.

Offline

 

#3 2012-05-08 17:59:21

thefatum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Problem z launcherem

Te porady i informacje nic nie zmieniły, bo nie w tym leży problem.

Zainstalowałem windows XP, wgrałem sterowniki i wszystko inne, co potrzebne, instalacja przebiegła pomyślnie, wszystko kolorowo, ale oczywiście ten magiczny launcher się nie odpala. Siedzę nad tym od wczoraj i mam już tego trochę dość.
Naprawdę nie ma możliwości innego połączenia się z serwerem, niż przez ten launcher? Jest taka fajna aplikacja, która działa - Launcher3 PL. Kiedy jest w katalogu z grą, wystarczy podać IP i port serwera i się łączy, ale niestety ten client jest tak przerobiony, że main.exe schowany jest w launcherze? Bo go nie ma? Czy ten serwer ma jakąś inną wersję swojego klienta? Gdy łączę się z serwerem z oryginalnej wersji klienta (nie modyfikowanej jak ta tu), to gra się uruchamia, ale na wstępie mam "You are disconnected from the server".

Proszę o pomoc

Offline

 

#4 2012-05-08 18:53:55

Marysza

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-03
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Problem z launcherem

Dziś będzie dostępny nowy launcher więc sobie zagrasz

Offline

 

#5 2012-05-08 20:21:52

Mystical

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Problem z launcherem

Nowy launcher nie działa

"System error. Code: 2."

Ostatnio edytowany przez Mystical (2012-05-08 20:22:43)

Offline

 

#6 2012-05-08 20:23:13

fl0rke

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Problem z launcherem

Ta, proszę admina o jakąś informacje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.v-violence.pun.pl www.naszeimperiumstylu.pun.pl www.fcpolskichsiatkarzy.pun.pl www.ehusaria.pun.pl www.newgeneration.pun.pl